شبکه سه- 20 آبان 98- 22:00 | رئیس جمهور می گوید: در موضوع هسته ای با همه توان در برابر دشمنان می ایستیم و در این مسیر شکست نخواهیم خورد. آقای روحانی در جمع مردم رفسنجان همچنین از تخصیص بسته حمایتی ماهیانه به 18 میلیون خانوار از ماه آینده خبر داد.
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت: مساحت میدان نفتی جدیدی که کشف شده 3 برابر کشور بحرین است!
دومین مخزن نفتی بزرگ کشف شده در کشور، معرفی شد. نام مخزن جدید نام‌آوران است و ٥٣ میلیارد بشکه ذخیره نفت درجا دارد.
مهمترین توییت های روز را در #توییت_نما دنبال کنید
رئیس جمهوری در حاشیه افتتاح کارخانه فولاد شهرستان بافت گفت: تعامل نکردن با دنیا به منزله منزوی شدن ایران است لذا با تمامی دنیا سخن می‌گوییم و با افتخار پای میز مذاکره‌ای که به نفعمان است، می‌نشینیم.
رئیس جمهوری در حاشیه افتتاح کارخانه فولاد شهرستان بافت گفت: تعامل نکردن با دنیا به منزله منزوی شدن ایران است لذا با تمامی دنیا سخن می‌گوییم و با افتخار پای میز مذاکره‌ای که به نفعمان است، می‌نشینیم.
کنایه مجری تلویزیون به بی عملی شورای شهر تهران درباره آلودگی هوا www.nikru.ir : پايگاه خبري نيک رو :
صحبت های روحانی در مورد مذاکره مجدد
پاسخ ١٢ روز پيش ايت الله رييسي به اظهارات امروز روحاني در یزد
کارشناس الجزیره: آمریکا ببر کاغذی است و دیگر نمی‌تواند کسی را بترساند
سیدعباس موسوی با بیان این که این تلاش ها کمتر نخواهد شد، گفت: ما اعلام کردیم این تلاش ها ادامه یابد؛ آماده هم هستیم اگر پیشنهادهای بهتر و عملیاتی تر دارند بشنویم. توپ در طرف زمین مقابل ما است تا کار خود را انجام دهد ما هم کار خود را انجام می دهیم.
هنگام سخنرانی صبح امروز رئیس‌جمهور در جمع مردم یزد، برخی از حاضران با شعارهایی همچون «تورم، گرانی، جواب بده روحانی» اعتراض خود را نسبت به وضعیت اقتصادی و معیشتی ابراز کردند.
بهره برداری از واحد دوم این نیروگاه در سال 1404
رئیس جمهور: من از مسئولین میخوام پرونده ۹۴۷ میلیون دلار را به مردم توضیح دهند و یک نهاد ۹۴۷ میلیون دلار گرفته و به حسابی پس نداده را برای مردم توضیح دهند.
رئیس‌جمهور: چند سال پیش شورای عالی #امنیت_ملی تصویب کرد قوه قضائیه به سرعت به این پرونده رسیدگی کند ولی تا امروز خبری نشده است. @RaaviOnline
رئیس‌جمهور: من از مسئولین میخوام پرونده ۹۴۷ میلیون دلار را به مردم توضیح دهند و یک نهاد ۹۴۷ میلیون دلار گرفته و به حسابی پس نداده را برای مردم توضیح دهند.
به دستور رئیس‌جمهور از 15 آبان‌ماه گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران آغاز شد.
ویدیوهای جعلی که به آن‌ها Deepfake می‌گویند به تازگی رواج زیادی پیدا کرده‌است. آیا با حضور ویدیوهای جعلی، قدرت دموکراسی‌ها به خطر می‌افتد؟
از مردم تهران اسم پنج تا نماینده‌ مجلس‌شون رو پرسیدیم پاسخ‌های غیرمنتظره رو ببینید!
جزئیات گام چهارم کاهش تعدات برجامی از زبان سخنگوی سازمان انرژی اتمی
All Rights Reserved - باز نشر مطالب سایت تنها با ذکر نام سایت مجاز می باشد .