تماشای ویدیو های : حبه zwnj های کشنده انگور

شنگول ، منگول، حبه انگور (فیلم)

ویدیو شنگول ، منگول، حبه انگور از کانال DIGIKOT
گذارش ویدئو
حبه انگور متولد شد انگور, متولد
.برای تهیه محصولات توت فرنگی به آدرس زیر مراجعه کنید یا با تلفن 02188483687 تماس بگیرید https://www.tootfarangi.net
این فایل ویدئویی شامل بخش هایی از قصه انیمیشنی "شنگول و منگول و حبه انگور" برای کودکان می باشد. نسخه کامل اندرویدی این برنامه در مسیر زیر موجود است: https://cafebazaar.ir/app/ir.tinasoft.shangolmangol/?l=fa
این فیلم مقایسه ای است بین باغبانی سنتی و مکانیزه یا تجاری در کشت انگور که به سفارش مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ساوجبلاغ و توسط تیم فیلمسازی موسسه شمیم جوان البرز تولید شده است.
هزاوه یکی از روستاهای شهرستان اراک در استان مرکزی ایران است. این روستا در ۱۸ کیلومتری غرب اراک و ۲۵ کیلومتری فرمهین قرار دارد. هزاوه از توابع بخش مرکزی شهرستان اراک و دارای بافت روستایی کوهستانی و آب و هوای مناسب برای باغداری و دارای مزارع وسیع انگور است.
911shop.ir فروش ویژه زغال اخته خشک - توت خشک - مغز گردو آذربایجان با کیفیت عالی و قیمت مناسب : 04136665816 - ( شماره تلگرام فروشگاه سهند آذربایجان : 09380420102 )
حادثه - ترسناک - وحشتناک - حوادث - کلیپ - عجیب - باور نکردنی ((-BEST-VIDEO-))آدرس کانال "" www.aparat.com/best.delshekaste. ""
صدای مرا با قبلی شکسته و مالامال از غم می‌شنوید واقعا وقتی ترشی انگور رو توی فروشگاه دیدم خیلیییی ذوق کردم چون هم جدید لود و تاحالا نخورده بودم و هم چون انگور بود و من عاااشق انگورم اما واقعا انقدررر هسته داشت و سفت بود که اصلا نمیشد ازش لذت برد و هسته‌هاش هم لای دندون گیر می‌کرد که...
بیشتر کشنده هاشون اسکانیاست !خدایی خوشګلن!
تست ترمز کامیون ولوو در واقعیت
All Rights Reserved - باز نشر مطالب سایت تنها با ذکر نام سایت مجاز می باشد .