تماشای ویدیو های : شورش تورکها صحبت قاضی پور

صحبت های قاضی پور در مخالفت با وزیر ارتباطات و تلگرام ( فیلم )

گذارش ویدئو
ویدئوهای کانال یامهدی عج در آدرس تلگرام کانال یامهدی عج telegram.me/Yamahdi1265 ببینید .
تذکر قاضی پور به لاریجانی
نادر قاضی پور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی در توجیه گلابی خوردنش در جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت گفت: با این کار می‌خواستم بگویم رئیس جمهور واردات میوه خارجی را قطع کند و به داد کشاورزان برسد. من عمدا این کار را کردم و می‌دانستم اینجا فضول هست و فضول‌ها عکس می‌اندازند.
قسمت 5: تراکتور ***** گیردادن به اخبار سیاسی اجتماعی اقتصادی ایران و جهان ***** پویانمایی های طنز خبرگیر را در @mohemnews و مجله ی تلگرامی «سپس» @Sepas_Nameh دنبال کنید.
منابع واسناد مربوط به بون تورکها در آذربایجان در دوران اسکندر کبیر
وزیر پیشنهادی ارتباطات گفت: افتخار من تبعیت از ولایت فقیه است. محمدجواد آذری‌ جهرمی وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات دولت دوازدهم در دفاع از برنامه‌های خود در صحن علنی مجلس گفت: از حرف نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه که گفت من به ولایت فقیه اعتقاد ندارم، خاطرم مکدر شد. افتخار من تبعیت از ولایت فقیه اس...
آقای نادر قاضی پور نماینده اورمیه در مجلس و دلیر مرد آذربایجان جواب خبرنگار فاشیست و توهین کننده به ملت بزرگ ترک را با کوبیدن مشت بر صورت آن ملعون داد٬ تا دیگر کسی به خود اجازه توهین به ملت بزرگ ترک را ندهد... یاشاسین نادر قاضی پور با تشکر روابط عمومی ترک (TV)
ویدیو لایو زنده پسر قاضی پور حین چوپانی! از کانال مجله اینترنتی برترین ها
ادر قاضی پور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی که صبح امروز در دفاع از وزیر پیشنهادی اطلاعات پشت تریبون رفت، گفت: برای اولین بار در طول ده سال است که می‌خواهم به عنوان موافق صحبت کنم که این امر یک معجزه‌ است
یک زندانی اهل چین هنگامی که در سلول خود متوجه عبور قاضی از آن نزدیکی می شود برای صحبت با او خود را در دردسری بزرگ می اندازد.
صحبت‌های محمد کشکولی، قاضی پرونده محمدعلی نجفی بعد از نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد www.nikru.ir : پايگاه خبري نيک رو :
Telegram.me/tabrizlinks برداشت بی رویه و غیر قانونی نمک دریاچه اورمیه در آذربایجان و حضور بموقع آقای نادر قاضی پور نماینده محترم مجلس http://tabrizlinks.mihanblog.com
نظرات عجیب قاضی پور درباره شجریان ،گلزار، کی روش را با هم میبینیم. derang.ir
All Rights Reserved - باز نشر مطالب سایت تنها با ذکر نام سایت مجاز می باشد .