تماشای ویدیو های : قرارداد ایران با دلال بزرگ نفت جهان فروش نفت ایران پورسانتی شد

افزایش قیمت نفت ایران

شبکه تهران- 22 شهریور 94- 24:00| قیمت نفت سبک ایران در معاملات بازار جهانی با 4 دلار و 73 سنت افزایش، بشکه ای 48 دلار و 16 سنت داد و ستد شد.
گذارش ویدئو
چهارمین ملی مهندسی نقت ایران
یک مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا به رسانه ها گفت دولت ایالات متحده از مشتریان نفت ایران خواسته، تا اوایل ماه نوامبر، خرید نفت از ایران را قطع کنند. به گفته این مقام آمریکایی بعید است دولت آمریکا، استثنایی برای خریداران نفت ایران در نظر بگیرد. گزارشی از بهار
شبکه خبر- 4 مهر 94- 15:30| وزیر نفت از آمادگی ایران برای فروش نفت خام به لهستان خبر داد.
شبکه خبر- 20 مهر 94- 15:30| رکن الدین جوادی مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: ظرفیت تولید نفت ایران در ماه های گذشته افزایش داشته است.
شبکه یک-5 شهریور 94-07:00| ایران بدون توجه به وضع بازار نفت، تولید خود را افزایش خواهد داد.
این بخشی از مستند باز سازی شده از آن دوران است
ماجرای قرارداد عجیب شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با یک شرکت صوری www.nikru.ir : پایگاه خبری نیک رو :
با توافق هسته ای ایران رقیب روسیه درصادرات انرژی نفت شد . با توافق هسته ای و ورود ایران به بازارهای انرژی و صادرات نفت و گاز ، امکان جذب سرمایه گذاری در انتقال و پالایش نفت و گاز ، نفت روسیه ممکن است با افت قیمت مواجه شود. البته کارشناسان اقتصادی کاهش 7 تا 8 دلاری نفت در هر بشکه را برای کشورهای صادر...
#مستند معتاد نفت، روایت وابستگی ایران به پول نفت در دولت های مختلف ....
شبکه یک - 14 شهریور 94- 14:00| میزان کاهش قیمت نفت خام ایران در هفته منتهی به مرداد در بازارهای جهانی بیش از 5 دلار بوده است.
اجرای آهنگ وطن من آیدین سلمانیان برا پرسنل شرکت نفت
منابع نفتی لرستان ، بزرگترین چاه های نفت خاورمیانه
شبکه یک- 22 مهر 94- 21:00| وزیر انرژی اندونزی با شماری از روسای شرکت های نفتی کشورش به تبادل نظر با وزیر نفت کشورمان پرداخت. ادونزی بزرگترین اقتصاد جنوب شرق آسیا از خریداران نفت ایران است.
نفت وگاز سرو ، پیشگام تولید کاتالیست در ایران است که به عنوان بازوی مستحکم صنایع پتروشیمی ، پالایشگاه و فولاد در دوران تحریم شناخته می شود.
All Rights Reserved - باز نشر مطالب سایت تنها با ذکر نام سایت مجاز می باشد .