تماشای ویدیو های : نبردی شدید در حومه خان طومان حلب

نبردی شدید در تل المحروقات حلب (دیروز) سوریه

گذارش ویدئو
مداحی مدافع حرم آقای صادق نژاد در جمع رزمندگان مازندرانی که به خیل شهدا پیوستند در خان طومان سوریه قبل از شهادت 13 دلاور مازندرانی .
ویدیویی جدید از آزادسازی خان طومان در ریف غربی حلب
معنا و اهمیت آزادی خان طومان در جنوب حلب سوریه یعنی خارج شدن آزاد راه بین المللی حلب دمشق از سیطره تروریست ها و به خطر افتادن شهرک «خان العسل» و حومه «المهندسین» در غرب حلب و پیشروی ارتش سوریه به سمت غرب حلب از نظر نظامی یعنی محاصره گروه های تروریستی وابسته به ارتش آزاد در دا...
شهدای مدافع حرم مازندران
صحنه کوچکی از حماسه بزرگ خان طومان... چند گروهان در مقابل 3000 نیروی پیاده و زرهی مسلح شده از ترکیه و انگلیس و امریکا و عربستان جانانه ایستادند و برنگشتند
خبرنگار شبکه خبری المیادین گزارش داد که ارتش سوریه در حمله‌ای برق آسا شهر خان طومان در ریف حلب را به کنترل خود در آورد.خان طومان در منطقه "جبل سمعان" در فاصله 10 کیلومتری جنوب غرب حلب قرار دارد و به خاطر آن که به اتوبان حلب _ دمشق نزدیک است از اهمیت استراتژیک برخوردار است.
بنا بر گزارش ها، درگیری های شدیدی میان نیروهای ارتش سوریه و هم پیمانان آنها با تروریست ها در حومه حلب در جریان است.
آن چه پیش رو دارید، لحظاتی است کوتاه اما دیده نشده از نبردِ مدافعانِ حرم در منطقه ی عملیاتی «خان‌طومان» که در تاریخ 16 آذر 1394 شمسی به ثبت رسیده است. | خان طومان ملقب به کربلای شهدای مدافع حرم دقایقی پیش آزاد شد.
سخنان بسیار مهم استاد رائفی پور درمورد فاجعه منا "جدید" http://www.aparat.com/v/lPBw2
وای که دلمون خونه هرچقدر از اینا بکشیم باز دلمون اروم نمیگیره
قسمتی از صحبت های دلنشین شهید حاج رحیم کابلی از فرماندهان میدانی رزمنده های مازندرانی در خان طومان.
All Rights Reserved - باز نشر مطالب سایت تنها با ذکر نام سایت مجاز می باشد .